RSS

Vahekokkuvõte 3

18 Feb

Polegi suurt millestki kirjutada. Olulisi muutusi pole toimunud, see tähendab et piisavat rakendust pole leidnud. Eile polnud muud midagi eriti teha (teenimise mõttes) kui ClixSense’i „taske“ teha. Suhteliselt nüri tegevus aga muidu poleks üldse mingit „sissetulekut“ olnud. „Taskid“ on muidugi suhteliselt erinevad ja erinevalt ka tasustatud. Tasu algab 0.01 sendist kuni 0.15 senti töö eest. Sõltub mida tegema peab. Samuti tuleb oma tegevustes väga tähelepanelik olla ja instruktsioonid ilusti läbi lugeda. Kui töö täpsuse protsent langeb alla 75% siis antud tööd edasi teha ei saa. Alati jääb võimalus midagi muud teha. Kahjuks tuleb suurem hulk „taske“ saadavale alles õhtul hilja. Paraku poole ööni neid teha oleks liiga nüri. Päeval on neid ka aga väiksemal arvul ja need krabatakse kohe ära.

Clickworker’is sai ka üht teist teha aga eelnevalt tuli muidugi 2 hindamist läbi teha ja ühes ma rõõmsalt põrusin. Õnneks saab neid hindamisi küll uuesti teha aga selleks peab ootama nii nädala või kümme päeva. Midagi siiski tiksus sealt ka lisaks.

YouCov ja Paidviewpoint ikka saadavad mõningaid küsitlusi, Paidviewpoint saadab tegelikult neid 3 sendiseid küsitlusi igapäevaselt (et mu demograafilist sobivust paika panna ja selle alusel teisi küsitlusi saata) aga selliseid mille eest veidi rohkem teenida saab tuleb ikka vähe. Sihiks olen võtnud selle kuuga kokku saada 50-75€ aga hetkel on see veel väga  kaheldav. Muidugi kui UpWorkPtd järgi võtta siis olen juba ligemale10 000$ teeninud aga noh jah……..! Paar päeva tagasi võeti nende kodukas maha ja ma olin täiesti kindel et tagasi seda enam ei panda aga võta näpust. oDeskis pole eriti midagi teinud kuna konkurents on nii suur ja mingigi töö saamise väljavaade väga madal. Fikseeritud hinnaga pisemaid asju olen teinud aga et neidki saada tuleb hind mille eest sa valmis tegema neid oled väga madalale lasta. Kindlasti ma proovin seal veel, lihtsalt praegu pole viitsinud.

Kokkuvõte ka siis:

ClickWorkers– 7.12 €

Paidviewpoints- 5.3$

oDesk- 18$

YouCov– 6500 punkti

UpWorkPtd- 9805$

CashCrate-3.6$

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 18, 2014 in Raha teenimine kodus

 

Tags: , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: