RSS

Haiglast väljas!!!! Yay!

06 Mar

Haiglas olek venis veidi pikemaks kui oskasin oodata. Nüüd lõpuks kodus ja alustan uuesti. Haiglas olles ei saanud väga „suure raha kokku ajamisega“ tegeleda.  Seega mis kehvasti see uuesti. Ainus asi millega seal tegeleda sain oli Clixsense  taskid. Kõik muu jäi paraku tahaplaanile.

Advertisements
 
13 Comments

Posted by on March 6, 2014 in Raha teenimine kodus

 

13 responses to “Haiglast väljas!!!! Yay!

 1. Ave

  April 24, 2014 at 11:36

  Tere! Kas see ClixSense reaalne ka on? Kuna olen väga skeptiline, aga lisaraha oleks ikka vaja kuna tööle ei saa minna veel. Siis mis selles ClixSense tegema täpselt peab ja kuidas seal raha saab näiteks üle kanda ja kui palju peab olema kogutud, et saaks üle kanda ?

   
  • surfar100

   April 24, 2014 at 16:03

   Tere,

   ClixSense´s on võimalik teenida, iseasi kui kasumlik see kellegile tundub. Minul oli lihtsalt huvi kas selline asi töötab ja selle proovisin. Tänu traumale pidin pikalt kodus istuma ja aega oli. Lihtsalt reklaamide klikkimisega ei teeni suurt midagi aga seal pakutakse ka “taske” ehk siis mikrotöid mille tegemisega mina midagi teenisin ja kui aus olla siis ka praegu tegelen sellega. Aga mingit suurt raha sealt ei teeni, suht tüütu tegevus on, samas kui aega ja viitsimist on siis on seal võimalik suht hästi teenida. Suhtlesin Clixsens´i foorumis inimestega kes teenivad mingi 45-60 euri päevas puhtalt nende mikrotöödega. Loomulikult klikkivad nad reklaame ka kuna see ei võta eriti aega. Aga veelkord, selleks peab aega ja püsivust olema. Edu!!!

    
  • surfar100

   April 24, 2014 at 16:11

   ….veel, minimaalselt saab ülekanda alates 8$ ja selleks peab PayPali konto olema. PayPalilt saad vabalt oma pangakontole kanda kui soovi on. Teenustasusid minu teada ClixSense ja PayPal ei küsi aga päris kindel ma selles pole. Minu esimene ülekanne tuli 3 päeva, pärast väljamakse soovi.

    
 2. Ave

  April 26, 2014 at 10:49

  Tere! Tegin endale selle kasutaja, tegin esimesed klikkimised ja teenisin sellega kokku siis 0,0480, ja tahtsin siis neid taske teha, aga ei lase, vajutan peale ei avane midagi, et mida ma tegema pean, et neid avada saaksin?
  Ette tänades.

   
  • surfar100

   April 26, 2014 at 12:44

   Hei,

   Kuna seda süsteemi on veidi muudetud siis praegu Sa peaksid saama teha ainult töid mis on mõeldud Level 1 taseme jaoks. Ehk siis saad teha neid töid mille taga on sinine Level 1 märk. Juhul kui ka neid ei saa teha siis mine http://www.crowdflower.com/, logi sisse sama kasutajanime ja parooliga mida sa kasutad ClixSenses ja sealt saad rohkem infot asja kohta. Arvatavasti pead tegema mõned Skill Testid et saaks alustada. Siis kui mina alustasin siis sai kõiki töid teha, alles hiljuti viidi see Levelite tasemele et tööde tegemise korrektsus tagada. Anna teada kas sa Level 1 ka teha ei saa!!!!

    
   • Ave

    April 26, 2014 at 12:58

    Tere! Logisin siin ennast sinna crowdflower.com ja ei saa teha level 1 ega midagi, läksin sinna Skill Testitesse ja seal ütleb “no Skill Test for now” ehk siis neid hetkel ei ole.

     
   • surfar100

    April 26, 2014 at 13:24

    ma uurin seda veits, kuidas asi nüüd käib. Nagu ma kirjutasin siis seda süsteemi muudeti hiljuti. Aeg ajalt tsekka Clixsense taske ja vaata ega pole seal töid ilma levelita. Üldiselt seal üleval nurgas näitab kohe kas on midagi sinu tasemele või mitte. Samuti käi seal crowdflower.com´is ja vaata neid skill teste. Need tulevad suht suvalisel ajal sinna. Lühidalt ma uurin ja annan mingi hetk teada. siis kui mina alustasin siis seda levelite nõuet ei olnud ja nüüd kui see tuli siis sain mina kohe level 3, seega ma ei oska kohe öelda kuidas see alustamine praegu käib aga uurin!

     
   • Ave

    April 28, 2014 at 15:46

    Tere! Olen ikka jälginud neid taske, et kas saan teha, ja nüüd siis saan teha pealkiri oli “,Help us validate Authors and Articles” Tegin 10 korda siis enam ei viitsinud 🙂 aga oskus on mul selle kohapealt olemas. Ei teagi, et kas tegid mingeid uuendusi või miskit, aga suured tänud Teile abi eest!

     
   • surfar100

    April 29, 2014 at 13:56

    Hei,

    siis on hästi kui asi Sul tööle hakkas. Tüütu on neid teha muidugi, mu oma rekord on ühe päevaga 180 tk teha, muidugi mitte järjest. Samas kui Sa saad tegema hakata taske mille eest makstakse 15,20 või 50 senti on lugu teine. Juhul kui Sa mingite taskide tegemisel põrud ehk kui su täpsus on liiga väike ja neid edasi teha ei saa siis mingi aja pärast saad neid jälle teha seega ära lase tujul langeda!!!

     
   • Ave

    April 30, 2014 at 11:09

    Tere! Aga hetkel ma vist saan ainult neid tavalisi teha, mis pole levelitega, siis saan alles neid levelitega teha, kui mul vähemalt üle saja on neid tavalisi tehtud ja kõrge oskus. Et sellega läheb päris kaua aega kahjuks, sest neid tavalisi tuleb vist väga harva.

     
   • surfar100

    April 30, 2014 at 11:20

    Jah, eks neid on vähe jah! Ja tegijaid palju, millegipärast tulevad need taskid just öösiti!!!! Aga tsekka seda crowdflower.com ka aeg ajalt. Kui skill teste tuleb ja need tehtud saad tuleb sulle töid ka rohkem.

     
 3. Kasutaja

  May 7, 2015 at 21:40

  Huvitav, mina küll CrowdFlowerisse selle parooli ja kasutajaga sisse ei saa, kui teen parooli päringu, ütleb et minu kasutajat ei eksisteeri..

   
  • surfar100

   May 8, 2015 at 12:09

   Hei, sa mõtled et sa ei saa Clixsense kasutajaga sisse? Äkki on seal muudetud siis midagi aga kui mina alustasin siis oli küll nii et Clixsense i kasutaja töötas seal ka. Oli isegi nii et kui alguses üritasin Crowdi konto teha aga Clixis juba oli siis ütles et kasutaja juba eksisteerib! Seega ma ei teagi, proovi uus konto Crowdi teha vaata mis ütleb!

    

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: