RSS

Vastuseks H´le,

20 May

Jah, mul on ka konto Neobuxis! Üldse on mul PTC kontod kolmes kohas. ClixSense, ZapBux, NeoBux ja Lynxar´is. Ma tegin need lihtsalt võrdluseks milline nendest paremini maksab. ClixSense ja ZapBuxi eelis teiste ees on see et lisaks klikkimistele ja pakkumistele on seal võimalus ka nn. „taske“ teha. Ehk siis veidi rohkem tänu nendele teenida. Näiteks eile tegin 30 taski, ühe hinnaks oli 0,50 senti (selliseid tuleb kahjuks suht harva) ja teenisin lisaks 15$. Kahjuks jah nii hästi tasustatavaid taske on suht vähe, tavaline taks on 0.01-0.35 sendini. Sealses foorumis olen suhelnud paljudega kes teenivad päevas ikka suht suuri summasi. Paljud on teinud ühe konto mitme peale ja töötavad pea ööpäeva ringselt. Loomulikult on seal kannatust vaja kuna alustad ju nullist ja algul on suht vähe neid taske mida sa teha saad kuna seal on mingist ajast levelite süsteem ehk siis mida rohkem ja täpsemini oled taske teinud seda kiiremini tõused ja seda tasuvamaid taske saad teha. Mul selles mõttes vedas et alustasin enne selle levelite süsteemi sisseseadmist ja siis kui see tuli sain kohe 3 levelile.Praegu lasen igakord kui olen teeninud u25-30$ PayPali kontole kanda. Lihtsalt sellepärast et alati on mingi kahtlus jäänud et äkki mingi hetkel ei tehta enam väljamakseid. Neid pagana scämm PTC lehti on ju nii palju. Aga kui kannatust jagub siis on võimalik päris normaalselt lisa teenida. Kiirelt suurt teenistust nendelt lehtedelt oodata ei tasu. Tuleb lihtsalt kõik võimalused ära kasutada. Nendel neljal saidil ma vaikselt klõbistan igapäevaselt, klikkimine ise ju võtab ainult mingi 30 mintsi kõigi nelja saidi peale kokku. Muidugi maksab päevas mitu korda tsekata kuna reklaame pannakse päeva peale juurde.
Tagasi investeerinud ma ei ole. Tõsi, ma ei ole ka uurinud kui palju mu sissetulek sellest kasvaks aga kuidagi veider tundub niigi raskelt tulev raha sinna tagasi anda.
Aga sinu puhul respect kui oled NeoBuxix juba 1400$ teeninud!!!! Tase! Ja edu edaspidiseks!

Advertisements
 
2 Comments

Posted by on May 20, 2014 in Raha teenimine kodus

 

2 responses to “Vastuseks H´le,

 1. KKK

  May 24, 2014 at 12:15

  Tervitus

  Tahtsin lihtsalt tänada sind selle blogi eest, et tänu sellele avastasin selle Clixsense enda jaoks ja nyyd viimase 10-15 päevaga yle 70 dollari teeninud seal taskidega. Isegi selle 5 dollarise taskbonuse olen korra juba saanud 🙂 Raha välja ka juba vötnud 2 korda ja kiirelt yle tulnud, et mingeid robleeme pole sellega. Konto tegin juba kuskil aprilli löpu poole aga need levelid hakkasid tulema alles siis kui olin suure hunniku neid 1 sendiseid taske teinud ja siis mingi nädalaga olin juba 3 levelil. Täitsa kahju kohe, et sinu lingi kaudu sinna ei läinud aga ma suht umbusklik igasugu linkide osas, et köigepealt guugeldasin jne.

   
  • surfar100

   May 24, 2014 at 16:32

   Hei,

   mul on heameel et Sul hästi läheb!!!!! Loomulikult on mõistlik asja veidi enne uurida, foorumeid lugeda jne. Kui ma selle asjaga pihta hakkasin siis tegin kontosi suht rivitult erinevatesse PTC saitidele ja võin julgelt väita et u 85% on puhas skämm! Usaldusväärseid on vähe! Aga tubli, lase edasi!!!!

    

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: