RSS
Link
29 May

DoNanza on veebikeskkond kus kohtuvad tööpakkujad ja tööotsijad! Reaalne töö kodus millega kaasneb suht korralik tasu. Kuna tööotsijaid on palju siis loomulikult toimub paljudele töödele kandideerimisel vähempakkumine. Samas, see kes vähem pakub ei pruugi alati seda tööd saada. Mina alustasin 4 päeva tagasi ja tänaseks päevaks olen saanud ühe tükitöö, tasuga 90$ ja ühe tunnitöö, kestvusega u 2 nädalat ja tunnihinnaks 7$. Tööd jagu keskmiselt 3-4 tunniks päevas.
Soovitan kindlasti teha korralik konto endale seal ehk siis täitke ära kõik lahtrid ja tööoskuste alla pange tõesti kõik asjad mida te arvutiga teha oskate (andmesisestus, exeli tabelid, illustraator, ms Office üldiselt, kellel hea inglise keel siis sobib ka virtuaalse assistendi töö, keele oskused jne).
Arvasin et sellise massi hulgas on suht keeruline kuidagi silma paista ja üldse mingit tööd saada aga kui taodeldavale tööpakkumisele korralik saatekiri kaasa panna siis polegi nii hirmus raske. Loomulikult tasuks oma kontole ka korralik pilt panna endast. Lähtudes uuringutest siis pildiga pakkumised saavad keskmiselt 75% tihedamalt tööd kui ilma või mingi suva pildiga kontod. Samuti oma kontaktid, mina tel. nr pole veel lisanud aga tegin spetsiaalse meili konto selle jaoks ja lisasin selle!
Edu!!!!

Advertisements
 
8 Comments

Posted by on May 29, 2014 in Raha teenimine kodus

 

Tags: ,

8 responses to “DoNanza

 1. KKK

  June 9, 2014 at 11:28

  Tere

  Mul selline kysimus sulle,et kas sul on önnestunud viimasel 3-4 päeval Paypalist raha pangakontole kanda? Yleelmine nädal töötas köik veel ölitatult aga kui reedel yritasin järjekordset ylekannet teha siis on selline kiri ees… “Due to system changes in PayPal, withdrawals from PayPal accounts to Bank accounts have been temporarily stopped. Withdrawals which were initiated, but not processed yet, will be refunded or credited to your Bank account after clarification with PayPal.”. Internetis ka mittemingisugust infot pole selle kohta. Klienditeenindusest kysides sain vastuseks mingi täiesti körvalisi teemasid puudutava automaatse emaili.

   
 2. KKK

  June 9, 2014 at 12:32

  No näed… nii kui jöudsin siia oma kysimuse postitada oli probleem Paypal-i poolt lahendatud ja rahad ilusti ylekantud. Ju siis oli lihtsalt mingi suuremat sorti update or something. Sry niisama spämmimise pärast 🙂

   
  • surfar100

   June 9, 2014 at 17:22

   Hei,

   ega ma poleks osanud midagi adekvaatset vastata ka :)! Ma tegin eelmise kande mingi 10-12 päeva tagasi ja siis oli kõik ok! Loodame et jääbki nii! Edu sulle!!!!

    
 3. teeltippu

  July 2, 2014 at 11:14

  Tere,

  kui palju pakkumisi sa enne tegid kui tööd said seal portaalis.
  Kui ruttu sulle võitja info tuli peale pakkumiste lõppemist?
  Ma olen ka seal ikka teinud pakkumisi ja info enda kohta väga korralikult kirja pannud ja no kuidagi ei saa löögile.
  Ehk on veel häid nõuandeid sul? 🙂

   
  • surfar100

   July 6, 2014 at 13:02

   Hei,

   tead viimasel ajal pole olen ma rohkem tegelenud nö. võistlustega. Ehk siis Browse projects alt valin browse contests ja sealt valin kus osale. Selle eeliseks on see et saad asjadega kohe pihta hakata ja saad ka võistluse korraldajalt rohkem tagasisidet mida võiks teisiti teha jne. Paraku on seal enamus võistlused seotud graafikaga aga on ka andmesisestamist jne. Pead ise vaatama. Kui lihtsalt pakkumistele vastata siis vastused tulevad suht kaootiliselt aga alati kasutan oma kaheksa pakkumist nädala kohta ära. 3x olen ka võitnud pakkumise ja töö ära teinud ja selle eest ilusasti nö palka ka saanud. Paraku jah, pakkujaid on palju ja paljuski on see õnnemäng löögile saada aga kuna proovimine ei maksa midagi siis ikka edasi. Soovitus on mul selline et alustuseks proovi madalama tasuga projekte, ära punni kohe väga tasuvate projektide poole. Põhiline on see et sa saaksid midagi oma porfoliosse kirja ja tööpakkujalt mingit positiivset tagasisidet. Visadust on seal muidugi vaja!!!! Edu!!!! Anna ikka teada ka kuidas sul läheb!

    
 4. Kats

  August 28, 2014 at 10:08

  Eestis ka üks sarnane leht – http://www.abimate.ee

   
  • surfar100

   August 28, 2014 at 15:18

   Tere Kats,

   hea teada aga nende erinevus on see et DoNanza ja freelance pakuvad rohkem sellist kodus teenimise võimalust. Ehk siis andmesisestamist, arvutigraafikat jne. Aga tänud sulle!

    

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: