RSS

Kui kellelgi

27 Sep

on kogemusi internetis raha teenimisega ja /või siiani kasutab neid võimalusi siis oleks lahe kui ka mulle teada antakse. Proovin siis järele ja kirjutan kogemustest siia. Täna näiteks kaevas Dargo välja sellise koha nagu Postloop.com´i kus on võimalus teenida blogidele ja veebilehtedele kommentaare kirjutada. Peale selle et peab olema hea inglise keele grammar muid nõudmisi ei esitata. Algul tuleb muidugi test tööd teha, peale mida antakse 24 tunni jooksul sobivusest teada. Blogide või veebilehtede teemat millest need kirjutavad saab valida ja põhimõtteliselt leiab igaüks omale teema millest ta midagi teab! Seega proovige. Mina vahepeal registreerisin end Amazoni reklaami agendiks ja jubedalt tahaks teada kuidas see töötab. Kuna minu WorldPressi versioon banner reklaame ei luba siis palun klikkige linkidel millised ma aeg ajalt siia panen:) ja registreerige! Teile ei maksa see midagi mina saan veits targemaks. Tänan!!!!!

Seega klikka siin ja vaata 30-päeva tasuta filme!!!! Jeee!

Advertisements
 
23 Comments

Posted by on September 27, 2014 in Raha teenimine kodus

 

23 responses to “Kui kellelgi

 1. Dargo

  September 28, 2014 at 08:51

  Sain sealt PostLoopist tagasiside mingisuguse. Igastahes neile ma ei sobi. Neil on vaja excellent english grammarit….mul siis ilmselt ei olnud. Rohkem proovida seal ei saa,nii et tuleb midagi uut leida.

   
  • surfar100

   September 28, 2014 at 10:13

   otsime siis edasi! 😉

    
 2. Dargo

  September 28, 2014 at 18:03

  Tegin omale sinna kasutaja http://www.ciao.co.uk/ Seal peab reviewsid toodetele kirjutama, raha saab vist põhimõtteliselt selle eest, kui keegi su review-d helpful-iks peab. Seal ka 3 eri varianti vastavalt. Seal sedasi ka, et kui saadad sõpradele kutse ja nad sinu kaudu liituvad saad sina alati raha kui sõber review kirjutab või tema oma hinnatakse. E-maili kaudu saab kutse saata. Vaatan kirjutan mõned review-d, kas keegi üldse hindab.

   
  • surfar100

   September 29, 2014 at 09:24

   Hei,

   anna siis teada kuidas sul seal läheb!!!! Ma vist ise pole eriline rewiewide kirjutaja :(! Edu!!!!

    
 3. Dargo

  October 1, 2014 at 11:01

  Kas sa sellest affiliate asjadest jagad midagi? Ma päris täpselt veel ikka aru ei saa kuidas kõik sellega mingit raha kokku ajavad. Põhiliselt kasutavad seda vist blogides.

   
  • surfar100

   October 1, 2014 at 11:16

   Hei,
   ma saadan meili sulle hiljem!

    
 4. ML

  October 27, 2014 at 10:19

  Ma liitusin asjaga ja siis avastasin, et sa oled mu sponsor seal. Looan, et sul on minust abi siis natukenegi vähemalt. Ühte kohta, mis sa siin soovitanud oled (nime ei mäleta), soovisin ka registreeruda, aga arvati, et meie piirkonna inimesi pidi juba piisavalt olema neil..
  ClixSense on siiani muidu mu lemmik kuidagi, pidin seal ükspäev mingeid artikleid taga ajama. täitsa kobe ajaviide oli. Tahtsin eile ka, aga tegin mingi vea kuskil ja nüüd olen too low neile 😦

   
  • surfar100

   October 27, 2014 at 10:52

   Hei,

   jah, kuna asja mõte oligi proovida kõiki võimalusi raha teenimiseks ja uurida kas ja kuidas see on võimalik siis ma kasutan referaal linki inimeste sinna suunamisel. See on ka mu blogi all ära märgitud. Paraku pean tunnistama et kui keegi tahaks puhtalt referaalide kaudu raha teenida siis peab neid tõenäoliselt miljoneid olema et mingit kasu saada. See selleks.
   Kui Sa ClixSense´s Taske tehes vea teed siis ei saa Sa konkreetselt seda Taski enam mingi aeg teha aga kõiki teisi mis on sinu tasemel saad ikka teha. Mõnikord nad näiteks teevad nii et panevad samasugused Taskid erinevate ridadena Taskide nimekirja, mis tähendab et kui Sa ühe taskiga põrud saad saad Sa neid taske ikkagi edasi teha. Segaselt kirjutasin vist veits. Aga mingi hetk nullitakse su vead ära ja saad neid uuesti teha.
   Terv.

    
 5. ML

  October 27, 2014 at 13:12

  Polnud segast midagi, sain ilusti aru. Kahjuks olen hetkel alles kõige madalamal tasemel, nii et pean pidevalt lihtsalt ootel olema, kuna pole taske, mida teha saaks. Kas see levelite vahetus käib seal taskide arvu või millegi muu alusel?
  ClixSense’s oledki minu sponsor..
  Tegin ka sinna PostLoopi konto hommikul. Minu kirjatükid on nüüd hindamisel, eks homme paistab, kas sobin või mitte. Aga seda ma pean ütlema, et see PostLoopi oma nn. testfoorum on vist küll kõige eeskujulikum foorum, mis iial nähtud. Postitused on kõik korralikus inglise keeles, pikad ja arutlevad, mitte mingid paarisõnalised suvalised, nagu tavafoorumites. Suht naljakas oli lugeda ikka.

   
  • surfar100

   October 27, 2014 at 13:31

   Tead ma täpselt ei tea kuidas see levelite värk töötab! Kui mina alustasin siis neid leveleid veel ei olnud ja kui need tulid siis sain automaatselt 3 leveli. Kuigi ma arvan et see sõltub tehtud tööde arvust. Logi oma Clixsense salasõna ja parooliga siia: https://tasks.crowdflower.com , see on nende taskide tegelik pakkuja ja sealt saad rohkem infi. Samuti on seal skill testid jne. Ma leidsin ühe teenimise võimaluse veel mis tundub selline usaldusväärne olevat aga kirjutan sellest siis kui olen ise täpselt aru saanud kuidas see asi töötab ja kas nad ikka maksavad kui oled midagi teeninud. Paraku on selliseid skämme hullult palju mis lubavad aga ei maksa sulle midagi lõppuks.
   Edu!

    
 6. ML

  October 28, 2014 at 08:47

  Hommik! Sain ka PostLoopist jalaga 😀 Neil on sinna vist vaja ainult inglise keele filolooge, kes perfektselt korras keelt suudavad trükkida! Kuigi, milline foorum see selline küll on, kus ainult filoloogid koos on. Aga noh, jäägu neile nende arvamus.
  Jah, CrowdFloweris käin ka ikka vaatamas, aga seda levelite värki pole siiani uurinud.
  Mul on hea meel, et praegu otsustasin juba alustada selle nn. projektiga. Tundub, et mingigi arvestatava sissetuleku saamiseks kulub ikka mõned kuud ja need on mul hetkel õnneks tagataskus olemas.
  Mind hakkas eile hoopis üks muu asi ka veel huvitama. Nimelt, et kas maksuamet su sissetulekute vastu ei hakka huvi tundma, kui need ikka juba kümnetest euridest kuus sadadeks saavad?
  Edu sulle ka 🙂

   
  • ML

   October 28, 2014 at 09:59

   100 testküsimust, vähemalt 70% accuracy peab olema, et level 1 saada. Tohohh!
   Sain hommikul CrowdFlowerist nii toreda taski: pidi lihtsalt vaatama, kas restoran töötab või on oma tegevuse lõpetanud. Nupule vajutades tuli kohe õigete andmetega Google otsing lahti. Igas taskis oli vist viis restorani ja nad maksid 2 senti taski eest! Kokku oli 60 taski ja ma oleks nad kõik võtnud, aga peale viiendat öeldi, a la aitab küll, teised tahavad ka 😀 See 16 senti tuli igatahes ruttu ja huviga 😀
   Jään ootama järgmisi 🙂

    
   • surfar100

    October 28, 2014 at 12:42

    Maksuameti pärast ei ole vaja põdeda kuna raha su pangaarvele laekub läbi PayPaly ja see kuidas see sinna sai….. müüsid Ebays asju näiteks! Seega see ei ole teema. ClixSensis on jah viimasel ajal mingid piirangud taskide tegemisel peal ja need ajavad mind ka suht nörvi. Nii palju kui mina olen arusaanud on see tänu sellele et inimesed tegid konto mitmepeale ja töötasid 24 tundi jutti. Tänu sellele ei olnud teistel midagi teha.

     
 7. ML

  October 28, 2014 at 16:41

  No on seakari! 😀
  Aga muidu, selle netis müümise kohta, tahavad selle ka ära maksustada..praegu on see ju lisa tulu, millelt makse ei maksta. Korjavad ka kõik üles, kust aga juurde noppida saaks. Aga praegu see siis veel probleem ei ole.
  Ma avastasin just, et ma olen nii lammas ja ei julge mitte kuskile kandideerida oDeskis, et äkki ei saa hakkama ja jään hätta ja. Muudkui klikkisin ühte ja teist ja.. mõnega ilmselt oleks hakkama ikka saanud ka, aga ei julgenud mina seda nuppu vajutada seal, et kandideerida (ma saan aru küll, et minu nupule vajutamine ei pruugi veel töö tegemist tähendada, aga ikkagi)
  Ja lisaks.. ma peaksin vist oma koolis õpitud oskused meelde tuletama, võivad kasulikeks osutuda! 🙂
  Ja üleüldse olen ma siin sinu blogis liiga palju jutustama hakanud..

   
  • ML

   October 28, 2014 at 16:41

   Ahjaa, juba enne märkasin.. sul on blogi kell neli tundi ajast maas 😛

    
   • surfar100

    October 28, 2014 at 19:00

    Mul oli ka oDeskis sama jama algul. Kuidagi ei julgenud kandideerida aga hiljem mõtlesin et: 1 ilma kandideerimiseta ei paku mulle tööd ka keegi. 2.Kui läheb untsu siis läheb 🙂 . Aga tegelikult on seal tööle väga keeruline pihta saada. Arvestades seda massi kes kõik tööd saada soovivad. Ja see teebki kandideerimise veidi lihtsamaks. Mina kandideerisin alguses puhtalt copy-paste töödele. Ja kui ühe töö juba saad siis tuleb teine ja kolmas ka. Paljud tööpakkujad on sellised kellel koguaeg midagi pakkuda on ja loomulikult kui nad on sinu tööga rahul siis pakuvad teinekord juba otse sulle.
    Suhtlemise vastu pole mul midagi 🙂 ja kellaaeg on ka nüüd õige!!! Tnx!

     
 8. ML

  October 29, 2014 at 10:56

  oDeskile ei meeldinud mu profiil, võtsid maha üldse. Pean korda tegema, siis vaatavad üle ja alles siis võin üles tagasi panna, kui kontrollimisele ei saada, siis.. mis see väljend oligi *läheb vaatab meilboksist järele* If you change your profile to Public without revising it, your account could be suspended. Vot.
  Aga mul ei olegi tegelikult töökogemusi, mida nad nii väga näha tahavad. Ma olen õppinud igasugu nodi, paljut küll ka algtasemel või siis lihtsalt aastatega ära unustanud keerulisemad asjad. Ja just töökogemusi ja skille nad näha tahavadki seal. Jään vist reklaamide klikkimise ja taskide peale esialgu..
  Sa võid mulle vastata meilile näiteks, või midagi, muidu on varsti terve mu elulugu sul siin blogis üleval 😀

   
 9. ML

  October 30, 2014 at 15:07

  Hommik! Lisaks sellele, et sa pole suurem asi rewiev kirjutaja, ei ole sa ka suurem asi meilide kirjutaja 😛 Aga ega polnudki kohustuseks ju.
  Tegelikult ma tulin selleks, et oma nördimust väljendada! Tegin mina siis täna korralikult CrowdFloweris taske. Sai villand, läksin ClixSense uurima, et palju siis teenisin kah 😀 Millegipärast oli seal taskide arv poole väiksem. Mismõttes? Hakkasin siis tikerit koostama, et mind on röövitud 😀 Kästi ikka FAQ enne läbi tuulata. No tegin seda. Vastust ei olnud. Koostasin siis tikkeri ära, enne kui ara saadeti, kästi veel paar asja läbi lugeda ja no seal see siis oligi: osade taskide hinnaks on tegelikult määratud hoopis pool senti, mitte üks sent. Kuna neil seal pole võimalik 0.005 senti kirjutada, siis kirjutavad ikkagi 0.01. Aga selle nipiga, et taske loetaksegi tehtuks peale igat teist. Et ei saa mitte igaühe pealt 1 sent, vaid kahe pealt 1 sent. Minu arvates on see ju tegelikult sulaselge valetamine! ClixSense olevat selle murega mitmeid kordi CrowdFloweri poole ka pöörunud, kuid siiani tulemusteta.
  Noh, et te teaksite. Kui peaks nii juhtuma. Kuigi nii odavaid taske vist enam ei tee? Ma endiselt level 0 ja olen sunnitud. Mis siis ikka.. Hakkas kergem küll 😀
  Päikest ka ikka!

   
  • ML

   October 30, 2014 at 15:10

   Ahjaa.. sain läbi suure surmahirmu oma sDeski profiili ka valmis lõpuks. Saatsin ülevaatamisele nüüd. Kui ikka ei sobi, siis dadaa neile. Ma vist ei oska enam midagi paremaks teha seal.

    
   • surfar100

    October 30, 2014 at 15:17

    selle oDeski pärast ma kirjutada tahtsingi, mul nüüd tekkisid endal küsimused selles asjas!

     
  • surfar100

   October 30, 2014 at 15:15

   Ausalt ma plaanisin meilile sulle vastuse saata aga eilne õhtu läks suht kiireks kuna istusin ka ClixSenses. Sellist asja mida sa kirjutad kuulen ma tõesti esimest korda!!!!!! Tõsiselt! Mul on tunne et taskide tegijaid on nii palju tekkinud ja neil pole lihtsalt tööd eriti anda hetkel. Teevad mingeid trikke. Väga ebaviisakas neist! Kas seal taski “overview´s” polnud midagi kirjutatud? Eriti nõme!!!! Mul oli oDeskis ükskord nii et sain töö, tegin ära ja tüüp kes tööd pakkus ei suvatsenudki maksta. Esitasin kaebuse ja sealt öeldi et nemad ei saa midagi teha ja et edaspidi tehku ma ainult selliseid töid kuhu on kirjutatud “raha garanteeritud” et see siis tähendab et töö tellija on raha juba oDeski arvele kandnud ja sel juhul on maksmine kindel! Võta siis kinni, ega ei tea ju ka kõikki nippe kuidas lohku on sind võimalik tõmmata! Aga ebameeldiv uudis ikkagi! Ja ma ka kindlasti meilin sulle mingi hetk :)))))) !

    
   • Reimps

    November 30, 2016 at 20:24

    Soovisid teada uuest võimalusest .Mina tegelen investeerimisega. Enda blogis kirjutan sellest täpsemalt. Minu jaoks usaldusväärne ettevõte. Aasta lõpus lähevad 3 nädalaks puhkusele ja siis mõllab edasi 🙂
    http://passiivneinvesteerimine.blogspot.com.ee/?m=1

     

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: