RSS

Zapbux

10 Jan

Teadmiseks et ZapBux sulges oma uksed ja jättis paljudele kasutajatele teenitud summad välja maksmata. Kuna foorumites väidetakse et ZapBux´il ja FuseBux´il on samad omanikud siis ei soovitata ka FuseBuxi end registreerida!!!!!!!!

ClixSense töötab ja maksab endiselt ilusti. Päris aus olla siis isegi paremini kui eelmisel aastal, st. et reklaamide arv päeva kohta on suurenenud!!!!

 
10 Comments

Posted by on January 10, 2015 in Raha teenimine kodus

 

10 responses to “Zapbux

 1. ML

  January 12, 2015 at 16:44

  Tjah, tegelikult oli see juba mõnda aega kahtlane, et uusi liikmeid ei saanud lisada, st ref linki ei jagatud. Jätkasin seal klikkimist, kuna miinimum väljamakse summat polnud koos, kahjuks jäigi sealt siis ka saamata. Fusebux läks juba varem kinni, kui ei, siis oli neil veel kolmaski sait, mis esimesena kinni läks.

   
  • surfar100

   January 12, 2015 at 22:47

   🙂 vaata aga, keegi on hoolega netis tuulanud ja korraliku kodutöö teinud!!! Tubli ML!

   PS see eest Clixsense maksab kuidagi imelikult st. hästi klikkimise eest. Klikin küll kindla arvu reklaame päevas aga teenistus on tunduvalt suurem. Ei tea kas maksavad mingit boonust lisaks???? Igaljuhul positiivne!!!!

    
 2. M

  January 29, 2015 at 10:02

  Kuna kodune ja palju aega, siis tuulasin ka mööda lehti ja jään vist püsima Clixsense’i juurde. Kuskil ühe päevaga suutsin teenida 0.52 euro senti. Hetkel ootan, et taske saaks ja levelil kõrgemale tõuseks, siis saab rohkem taske teha suuremate summade eest. 🙂

  PaidVertsi proovisin ka, kuid tüdinesin ruttu ära. Ei ole selle jaoks püsivust.

  Lisaks tegin huvi pärast Freelancerisse konto ja bid’isin mingi neljale tööle ja sain ühe kuskil kahe tunniga. Põhjukseks, siis “You’re cute, you got the job.”. Skille vist ei vaadanudki, vaatas mu pilti. 😀 25$ eest miskit foorumi postitusi kopeerima ühest foorumist teise.

   
  • surfar100

   January 29, 2015 at 21:01

   Hei!

   Tore et sul kohe nii hästi läks! Üldiselt on nendes asjades püsivust vaja! Paraku sellest Paidvertsist ei saa ma ise ka veel täitsa aru. Näis kas sel ndl vah. on aega ja viitsimist süveneda. Midagi ma seal teeninud olen aga ClixSense on kuidagi omaseks saanud ja kindlus et sealt ka raha oma arvele saab on olemas. Seega edu sulle ja anna teada aeg-ajalt kuidas sul läheb!!!!!
   Ole tubli!

    
 3. Tyyp

  January 31, 2015 at 21:04

  Tere! Täiesti uus nägu siin, kolmas päev tegelen nende lehtedega. Tulemus- Paidvertsis 40senti, Neobux ja Clixsense 11senti, Kayads 16senti. Clixsense millegi pärast taske pole üldse andnud.
  Aga kuulan seal raadiot, iga kahe tunni kohta annab sendi. Aga täiesti teine küss Surfarile – mis moodi Chataboutis teenida saab? Seal mingid normid peal ja väljamaksed on 1000 punkti 5$. Karm töö, kui võtta, et kõige rohkem punkte saab artiklite kirjutamise eest, ehk meie ajalehed maksavad kah rohkem? Läksin Clixsense Surfari blogi postist, nõnda on Surfar nüüd minu “sponsor” või vastupidi?, iga minu kliki pealt lääb surfarile 5%. Vahet pole minu jaoks, teenitav on ju nii imeväike summa. Aga- mis nipid siis Chat-is on ka, ehk jagad vastutasuks?:=)

   
  • surfar100

   January 31, 2015 at 22:26

   Hei,
   ma pole eriti Chatis toimetanud kui aus olla! Põhiline mida mina seal tegin oli videote kommenteerimine. Ja seda tegin/teen suht nahaalselt. Lihtsalt otsin Youtubist sarnase pealkirjaga video ja copy/pastega tõmmban üle. Nii ma mingi aeg isegi teenisin midagi aga mingi hetk lihtsalt aja puudusel vajus see asi ära mul. Seega ega mul pole eriti häid nippe mida jagada. Aga kõige lihtsam ongi vist kommida mingeid artikleid jne. Clixis on viimasel ajal jah taskidega veits kitsaks läinud. Mõni päev on suht palju mida teha samas just ndl vahetusel pole suurt midagi kuna kasutajaid on nii palju kes neid teevad. Loodan et asi paraneb varsti ja on rohkem mida teha!!! Edu ja anna teada kuidas sul läheb chatis!!!!

    
 4. surfar100

  January 31, 2015 at 22:35

  Lisan veel et seni pole leidnud kohta kus kiirelt raha on võimalik teenida! Kõik võtabki aega! Püsivust peab olema!

   
  • Valdur Lippmaa

   February 3, 2015 at 22:34

   Tere! Saan aru, et Paidverts on ka sulle huvitav koht. Teen ettepaneku teha üks katse – sina proovid elimineerida odavad klikid ja mina proovin reinvesteerida. Mul peaks saama 2-3 päeva jooksul 1$ ja veidi peale täis, vaatan, mida sellega teha saab. Alustasin ju 0 rahaga. Edasi siis vahetaks muljeid, kuis läheb. Kas siis sinu blogis kommentaaridena( kui sa lubad mulle postituse õiguse või meili teel). Samas proovin ka edasi toimetada Chatis, kuigi ei luba, et sinna pikalt jään. Otsin nippe, mis seal läbi lööks, annan info edasi. Parimatega, Valdur (Tyyp)

    
   • surfar100

    February 3, 2015 at 23:19

    Hei,
    katsete vastu ei ole mul midagi! Selleks see blogi tehtud saigi. Mida sa selle ellimineerimise all silmas pead. Nii palju kui mina olen aru saanud on võimalik sisse lüöitada seal Ad filter mis paraku on tasuline (10$). Mul nimelt põhimõte et oma raha ma nendesse skeemidesse ei investeeri ja hetkel pole ma Paidvertsis veel nii palju teeninud et sealt see 10$ sisse maksta. Seega selgita lähemalt mida sa mõtled ja siis näis kas jõud üle käib!

     
   • Tyyp

    February 5, 2015 at 17:07

    Äkki saad selle minu postituse siit ära kustutada? Hakkas igasugu mõttetuid kirju tulema meilile. Tänx

     

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: