RSS

Blogist

Blogi mille kirjutamine on ajendatud igavusest, uudishimust ja soovist teada saada kas tasuta lõunaid on olemas!

Advertisements
 

9 responses to “Blogist

 1. h

  May 20, 2014 at 08:07

  Milleks mitte proovida neobuxi ?
  Antud hetkel ise olen teeninud kokku üle 1400$ . Mida rohkem tööliseid saan, seda kiiremini ka teenin. Praegu 13$ päevas(Investeerin teenitud tulu tagasi süsteemi, et tulevikus tulu 2-5x).

   
 2. Ergo

  July 13, 2014 at 19:01

  Tere Marek, olen lugenud neid netis raha teenimis viise, aga pole täpsemalt pihta saanud asjale.
  Ehk saaksid näpunäiteid näidata ja seletada asja lahti.

  Lugupidamisega,
  Ergo

   
  • surfar100

   July 14, 2014 at 10:30

   Tere Ergo,

   äkki täpsustad millele sa pihta tahad saada! Kui sa mõtled neid PTC saite nagu Clixsense ja teised sarnased siis seal on asi lihtne. Ehk siis PTC sait on nagu vahemees reklaami vajaja ja tarbija vahel. Ütleme nii et sul on veebisait ja sul on sinna liiklust (inimesi kes su lehte vaatavad) vaja, seega ostad sa reklaami suvaliselt PTC saidilt. PTC sait omakorda maksab osa sellest summast (ikka meeletult väikese osa) reklaami vaatajale ehk siis näiteks mulle. Sina saad oma lehele liikluse läbi mille on sul võimalus ise reklaame müüa, PTC sait saab reklaamiraha ja mina saan kah mingi pabula. Probleem tekib siin selline et neid PTC saite tekib nagu seeni pärast vihma. Ehk siis väga keeruline on orienteeruda kes on audentne ja kes mitte. Vahe on selles et kes maksab ja kes lihtsalt lubab. Mina klõbistan seal lihtsalt juba harjumusest. Clixsensist olen kokku nüüdseks teeninud suurusjärgus 550$ aga mitte ainult reklaamidel klõpsimise eest, seal on muid võimalusi ka. Kannatlik peab olema, suurt raha sa sealt ei teeni. Minu jaoks on see rohkem nagu maas vedeleva raha ülesse korjamine. Kui mul aega on siis toimetan seal. DoNanza, oDesk ja Clickworker on veidi teise põhimõttega. Need on nagu suured tööbörsid kus peab suht aktiivne, nahaalne ja kiire olema aga seal on rahanumbrid ka kõvasti teised. Aga ka seal peab kannatlik olema, arvest kui palju on tööotsijaid veel peale sinu. Seda enam et indi ja filipiinid löövad tunni hindu väga alla. Kui kanatust on siis võib nii teenida kui kohe täna tahad rikkaks saada siis pole mõtet energijat, närve ja aega raisata. Aga kui su küsimus oli et kas nii on võimalik teenida siis jah on küll! Lihtsalt PTC saitidega pead ettevaatlik olema, võid suure töö ära teha ja ei saa midagi selle eest. Põhireegel on et mida suuremat tasu sulle reklaamidel klikkimise eest pakutakse seda väiksem on tõenäosus seda raha saada. Kui miski tundub liiga hea et tõsi olla siis hoia eemale!
   Parimatega Marek!!!!

    
 3. hardiholpus

  September 23, 2014 at 22:33

  Tere!

  Soovitan vaadata sellist kohta nagu GlobalActionCash. Sealt on võimalik ka Western Unioniga raha kätte saada, muidugi võtab see teatud summa teenitust, aga kuna näen, et tegemist on asjatundjaga, siis sooviks teada, kas see koht tasub ära (mul puudub krediitkaart ning PayPal pole verifeeritud).

   
  • surfar100

   September 24, 2014 at 10:20

   Hei,

   tasuvuse mõtte uurid sa ClixSense´i kohta? Tead eks see tasuvuse mõiste on igaühe jaoks erinev. Kui ma nende nö. uuringutega alustasin olin ma haiguslehel pikalt ja seega oli aega piisavalt nende asjadega tegeleda. Aja jooksul sellekteerisin ma enda jaoks paremad kohad välja ja ka nüüd kui tagasi tööl olen tegelen nedega jätkuvalt. Keskmiselt tuleb suuruses 460€ kuus lisaks, kindlalt saaks ka rohkem aga hetkel päevatöö võtab oma aja. Aga sellegipoolest olen ma huvitatud sellega tegelema. Ma võtan enda jaoks seda suht lihtsalt, et see on nagu maas vedelev raha mis tuleb ülesse korjata. Võib olla on veits tüütu aga siiski. Ma pole kindel aga minu meelest ei pea PayPal olema verifeeritud et saaks ülekandeid teha. Aga ausalt 100% kindel ei ole. Ma vaatan mis see GlobalActionCash on, lihtsalt huvi pärast:)!

    
  • surfar100

   September 24, 2014 at 10:22

   ou, btw sul ei pea selleks krediitkaarti olema et PayPal verifeerida! Deebetkaart sobib sama hästi!!!!

    
 4. ML

  October 27, 2014 at 12:31

  Clickworker oligi see, kuhu tahtsin ka liituda, aga eestlasi enam ei võeta sinna. Polevat tööd pakkuda meie piirkonna omadele piisavalt.

   
 5. tarmo

  January 26, 2016 at 11:50

  tere marek proovisin pafis ruletti mängida sinu soovituse kohaselt tegin nii kuidas sul kirjas oli kuidas tuubeldad panust igakord kui must tuleb läheb raha pankurile ju viimased säästud läksid minema ja närv must kui mängisin demo versiooni siis võitsin esimese tunniga rulettis 1000 euri kui hakkasi päris rahaga MÄNGIMA siis tuli aind pidevalt musti ja vähem punaseid proovisin vastupidi ja kas tõesti siis hakkas tulema punased ja raha läks siin peab mingi konks olema või olen ise loll või paneb mäng ise segast et tulu teenida

   
  • surfar100

   January 26, 2016 at 21:24

   Tere Tarmo, esiteks ma EI soovitanud seda meetodit. Ma lihtsalt proovisin seda huvi pärast ja kirjutasin oma kogemustest sellega. Teiseks, pärisrahaga mängides ei saagi sa sellega võita sellel lihtsal põhjusel et kui kasiino program avastab et kellelgi on võidu protsent suurem kui programmis ettenähtud siis vastavalt ta ka korrigeerib nii et sinu võidu või pigem kaotuste protsent oleks vastavuses programmile etteantuga! Ei soovita seda, Demos ehk siis mängurahaga mängides on asi vastupidine kuna see on reklaam kasiinole ja jäetakse mulje et võita pole eriti keeruline.

    

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: